44900 PLN

Unikatowy Beetle już w naszej ofercie!
Beetle Fender został po raz pierwszy zaprezentowany podczas salonu samochodowego we Frankfurcie. Wówczas, był to jeszcze prototyp. Tym razem niemiecka marka przedstawiła wersję produkcyjną. Nazwa pojazdu nawiązuje do legendarnego amerykańskiego producenta gitar oraz sprzętu muzycznego.

Podobnie jak w przypadku konceptu, pod jego maską znajdzie się 200-konny silnik benzynowy o pojemności 2-litrów. Z zewnątrz, samochód wyróżnia się jedynie unikatowymi, 18-calowymi obręczami kół wykonanymi z aluminium. Znacznie więcej zmian odnajdziemy w kabinie pasażerskiej.

Po zajęciu miejsca za kierownicą, naszą uwagę przykuje z pewnością konsola centralna, którą wykonano z tego samego drewna, którego Fender używa do produkcji swoich gitar. Ponadto, od tej firmy pochodzi również 400W system audio. Ponadto, unikatowy Beetle będzie wyposażony także w tabliczki znamionowe z numerem seryjnym pojazdu.

Nasz egzemplarz jest w pełni gotowy do jazdy, w ubiegłym roku wymieniany rozrząd!
Silnik suchy, ma moc!
Skrzynia płynnie zmienia biegi, dostępne są łopatki do zmiany biegów przy kierownicy!

Wnętrze auta utrzymane jest w bardzo dobrym stanie, czyste i pachnące!

Serdecznie zapraszamy na oględziny oraz jazdę testową.

Możliwość sprawdzenia auta na serwisie przed zakupem.

Możliwość oględzin auta po zmroku i w niedogodnych warunkach atmosferycznych w naszej w pełni oświetlonej hali w której mamy do dyspozycji podnośnik.

Wyposażenie